Regulamin

 

 

 

 

REGULAMIN PENSJONATU  IMBACHHORN

Niniejszy regulamin został wydany przez właścicieli pensjonatu i obowiązuje wszystkie osoby zakwaterowane i przebywające w pensjonacie.

DOBA HOTELOWA
– Doba hotelowa rozpoczyna się od  godz.16:00 i od tej godziny będą udostępniane pokoje hotelowe. 
– Doba kończy się o godz. 9:30 w ostatnim dniu pobytu. Jeżeli gość nie zwolni pokoju do godziny 10:00 będzie naliczana opłata za następną dobę.
– W przypadku późniejszego przybycia prosimy o kontakt z Pensjonatem (telefony w zakładce Kontakt) ·

-W pensjonacie obowiązuje zachowanie ciszy nocnej od godziny 22: 00 do 7: 00 rano dnia następnego a Goście i osoby korzystające z usług Pensjonatu mają obowiązek takiego zachowania, by w żaden sposób nie zakłócało ono spokojnego pobytu innych Gości.

WYŻYWIENIE
– Śniadanie wydawane jest w godzinach od 7: 30 do 9: 30, obiadokolacje w sezonie zimowym w godz.18: 30 – 19: 30 a w sezonie letnim w godz. 18:30 – 20:00,  poza tymi godzinami pensjonat nie ma obowiązku wydania posiłków.
– Śniadania i obiadokolacje  spożywane są na terenie restauracji.
– Zabrania się wynoszenia jedzenia z restauracji, robienia sobie kanapek na stok lub na wyjazd, napełniania termosów wrzątkiem, herbatą bądź kawą.
– Z restauracji nie wolno wynosić naczyń oraz innych rzeczy, jak również spożywać własnego jedzenie lub alkoholu.

PŁATNOŚCI
– Warunkiem rezerwacji jest wpłata zadatku, pozostałą kwotę Gość jest zobowiązany zapłacić  (w euro) najpóźniej w dniu przyjazdu do Pensjonatu.
– Pensjonat nie zwraca pieniędzy za wcześniejszą rezygnację z pobytu, jeżeli nastąpiła z winnym lub woli Gościa (bez względu na przyczynę np.: pogodę, chorobę, pogrzeb).
– W takich sytuacjach Pensjonat może wystawić zaświadczenie do ubezpieczyciela, a ten zwraca kwotę za niewykorzystany okres.
– Pensjonat prowadzi bonowanie napoi na pokoje, a rozliczenie powinno nastąpić na dobę przed wyjazdem Gościa.

NARCIARNIA
– Gość jest zobowiązany do pozostawienia nart i butów w narciarni, która jest ogrzewana. Zabrania się zabierania sprzętu narciarskiego do pokoju i używania grzałek.
– W narciarni można zostawić do wyschnięcia: rękawice, kaski, maski itd.
– Narciarnią jest zamykana na noc.

KLUCZE
– Po każdorazowym opuszczeniu pokoju Gość jest zobowiązany do zamknięcia pokoju i pozostawienia kluczy w recepcji.
– W przypadku zagubienia kluczy Gość odpowiada materialnie za dorobienie klucza i breloczka ( koszt ok. 100 euro)
 

DODATKOWE URZĄDZENIA
– Ze względu na wymogi przeciwpożarowe  w pokojach hotelowych nie wolno używać dodatkowych urządzeń elektrycznych i gazowych (np.: kuchenek, grzałek, czajników, grzałek do butów)
– Gość ponosi odpowiedzialność za używanie takich urządzeń w przypadku spowodowania pożaru.
 

BEZWZGLĘDNY ZAKAZ PALENIA PAPIEROSÓW I INNYCH WYROBÓW NA TERENIE CAŁEGO PENSJONATU
– dotyczy również łazienek hotelowych
– w przypadku stwierdzenia palenia papierosów w pokoju bądź łazience będą naliczane kary za dodatkowe pranie  firan, tapicerki, pościeli ( min 50 euro)
 

PARKING
– Gość hotelowy przyjmuje do wiadomości, iż na terenie Pensjonatu znajduje się  tylko parking niestrzeżony.
– Pensjonat  nie ponosi odpowiedzialności  za uszkodzenie czy też utratę auta lub innego pojazdu należącego do gościa
 

ZWIERZĘTA
-Zabranie zwierzęcia domowego musi być wcześniej (przy rezerwacji) uzgodnione z przedstawicielem hotelu.
– opłata za zwierzęta domowe przebywające w naszym pensjonacie zobacz w cenniku.
– właściciel odpowiada finansowo za wszelkie szkody wyrządzone przez zwierzęta.
– Nie wolno wprowadzać na teren hotelu ras zabronionych oraz zwierząt jadowitych stanowiących zagrożenie dla zdrowia lub życia
 

STANDARD PENSJONATU
Przed przyjazdem Gość jest zobowiązany zapoznać się ze standardem obowiązującym w pensjonacie, ponieważ pensjonat świadczy usługi zgodnie ze swoją kategorią i standardem:
– pościel i ręczniki wymieniane są na przyjazd i po wyjeździe Gościa. Na życzenie gościa hotel może wymienić pościel lub ręcznik za dodatkową opłatą (3 € kmpl./pościeli, 3€ kmpl./ręczników)
– przy pobytach dłuższych niż 8 dni, pościel i ręczniki wymieniane są w połowie pobytu.
– w pokoju znajdują się: ręczniki, mydło, woda do picia, do użyczenia w pensjonacie znajdują się suszarki do włosów.
– w przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do recepcji, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ GOŚCIA
– Gość ponosi wszelką odpowiedzialność za zniszczenia  pokoju i uszkodzenia przedmiotów stanowiących wyposażenie pokoju.
– Nie należy przenosić wyposażenia pokoi bez wcześniejszego uzgodnienia tego z właścicielem Pensjonatu.
– W przypadku zauważenia lub spowodowania jakichkolwiek uszkodzeń Gość powinien zawiadomić recepcję o wystąpieniu szkody niezwłocznie po jej stwierdzeniu.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ PENSJONATU
–  Pensjonat nie odpowiada z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną, jeżeli przedmioty te nie zostaną oddane do depozytu w recepcji.
– Pokoje hotelowe są wyposażone w podręczny sejf, jeżeli korzystasz z sejfu, zabierz ze sobą klucz. Klucz do sejfu posiada tylko Gość i właściciele Hotelu, pracownic nie mają dostępu do zapasowych kluczy sejfu.
–  Właściciel Pensjonatu ma prawo odmówić przyjęcia  do depozytu rzeczy, których wartość przekracza jego ubezpieczenie i w razie ich utraty nie ponosi za nie odpowiedzialności.
–  Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na adres wskazany przez gościa na jego koszt. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, Pensjonat przechowa te przedmioty przez tydzień, tylko jeśli posiadają one wysoką wartość.

MONITORING
Cały obiekt w przestrzeniach wspólnych, jak również  parkingi są objęte monitoringiem wideo.

Ubezpieczenie i karta EKUZ

Zasady korzystania z EKUZ (Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego) Na podstawie EKUZ przysługują świadczenia medyczne w zakresie niezbędnym z medycznego punktu widzenia.  Lekarz udzielający pomocy ustala, czy dane świadczenie jest

Czytaj więcej

Rezygnacja z rezerwacji

 I WARUNKI REZERWACJI 1/ Wszystkie sprawy dotyczące Pensjonatu podlegają jurysdykcji sądu w Zell am See, chyba ze strony postanowią inaczej –a postanowienia  te zawrą w  odrębnej umowę

Czytaj więcej

Regulamin

        REGULAMIN PENSJONATU  IMBACHHORN Niniejszy regulamin został wydany przez właścicieli pensjonatu i obowiązuje wszystkie osoby zakwaterowane i przebywające w pensjonacie. DOBA HOTELOWA– Doba

Czytaj więcej
ZAPYTAJ O POBYT - FORMULARZ

Jeżeli chcesz zapytać o termin i cenę, to wypełnij formularz a otrzymasz niezobowiązującą ofertę na @-maila.