W sąsiedztwie pensjonatu Imbachhorn znajdziecie zaprzyjaźnioną z nami wypożyczalnię sprzętu narciarskiego, posiadającą szeroki asortyment nart, snowboardów dostosowanych do poziomu umiejętności klienta. Poniżej znajdziecie Państwo aktualny cennik wypożyczalni oraz mapkę dojścia (200m. od Pensjonatu).

W wypożyczalni można płacić kartą oraz gotówką.
Istnieje możliwość rezerwacji sprzętu narciarskiego, co polecamy w sezonie wysokim.

Godziny pracy wypożyczalni
Niedziela-Piątek: 8:00–12:00 oraz 16:00–18:30
Sobota: 8:00-12:00 oraz 13:00-18:30
Na przeciwko wypożyczalni zakupicie Państwo Alpin Card. Przy zakupie karnetu ważne jest, aby zaopatrzyć się w 2 euro kaucji za kartę.

Rezerwacje sprzętu: franz@roemerhof-fusch.at lub online

Cennik wypożyczalni nart Fusch 2021/2022

Kategoria / ilość dni wypożyczenia 123456-7
Narty & kijki SUPERIOR406996122145166
Narty & kijki PREMIUM345982104124141
Narty & kijki ECONOMY2544617791103
Zestaw narciarski SUPERIOR4984116147174198
Zestaw narciarski PREMIUM396793118140159
Zestaw narciarski ECONOMY29506886103117
Zestaw snowboardowy ECONOMY396793118140160
Snowboard ECONOMY345982104124141
Buty narciarskie & snowboardowe ECONOMY152636465461
Kask81420263034
Sanki5811141720
Ceny przedstawione są w Euro i zawierają ubezpieczenie od zniszczenia sprzętu oraz podatek.